REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6, pronájem prostoru 65 m2 u Obory Hvězda

kuchyn-jidelni-koutNabízíme prostor po rekonstrukci ve velmi žádané lokalitě v těsné blízkosti obory Hvězda ve vilové zástavbě. Prostor je nyní upraven pro školičku a lze tedy využít pro tento účel, dále je vhodný například pro kancelář apod. Zařízení koupelny bude upraveno dle potřeb nájemníka. K dispozici jsou 2 místnosti o rozloze 65 m2, vybaven je kuchyňskou linkou a koupelnou. Nachází v přízemí domu, dostupnost výborná, 4 minuty chůzí na autobus, „M“ Petřiny 7 minut. Bezproblémové parkování v ulici. V blízkosti mezinárodního letiště Václava Havla Praha.

Cena: 13.000,-Kč/měs.
+ poplatky 3.500,-Kč/měs.

Prostor nabízíme i jako byt 2+kk, v případě zájmu o podrobnosti nás neváhejte kontaktovat.

Vybavení a zařízení  – v kuchyni nová kuchyňská linka s lednicí, mrazákem, varnou deskou, myčkou, troubou, dřezem a digestoří. V pokoji se nachází velká vestavěná skříň, která nabízí velký úložný prostor. Vytápění a teplou vodu zajišťuje elektrokotel se samostatným el. ohřívačem. Koupelna je vybavena masážním sprchovým koutem.

Dostupnost – výborná, dva spoje autobusů 4 minuty od domu, na „M“ Petřiny busem za 7 minut.

Velikost bytu: 2+kk
Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 1.
Plocha bytu: cca 65 m²

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
kkiuris
mbstavby
© 2007- 2021 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.