REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6 Liboc, pronájem bytu 5+1, 2x lodžie

dumByt se nachází v žádané lokalitě v těsné blízkosti přírodní rezervace Divoká Šárka s výbornou dostupností do centra a na letiště Václava Havla Praha. Dispozice bytu je 5+1 s dvěma zasklenými lodžiemi. Pokoje jsou neprůchozí. K bytu je možné nabídnout garáž přímo v domě. Dostupnost výborná, autobus 500 m od domu, „M“ Veleslavín 5 minut. V místě škola, Prague British School, školka, obchody, Pošta, restaurace a další. V těsné blízkosti se nachází přírodní rezervace Divoká Šárka a nedaleko je velmi oblíbený lesopark Hvězda.

Cena: 19.500,– Kč/měs.
(poplatky 6.500,– Kč/měs./5os.)

Vybavení a zařízení bytu: kuchyňská linka se spotřebiči, skříně v ložnici, částečně vybavená pracovna, pračka.

Dostupnost – ve vzdálenosti 500 m od domu autobus na metro Veleslavín

Občanská vybavenost –  široké možnosti nakupování v nedalekém nákupním centru OC Šestka nebo OD Delta vzdáleného v docházkové vzdálenosti.
V blízkosti se také nachází nejkrásnější nákupní centrum v České republice. V designovém interiéru stylizovaném do ulic Staré Prahy na Vás čeká více než 70 obchodů a 200 prémiových značek s celoročními slevami.

Lokalita –  je velmi žádaná díky své poloze v blízkosti zeleně, sportovního vyžití v kombinaci s výbornou dostupností do centra. V těsné blízkosti se nachází přírodní rezervace Divoká Šárka, jeden z nejrozsáhlejších pražských parků a nedaleko je velmi oblíbený lesopark Hvězda. Místo dává možnost uniknout stresu velkoměsta, vybízí k relaxaci, sportu, cyklistice a procházkám.

Školy a školky – v místě se nachází škola, školka a Prague British School

Druh budovy: panel
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 2
Plocha bytu: 122 m²
Garáž: ano, jedna garáž v ceně, možnost dvou garáží

Třída energetické náročnosti: D

 

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2021 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.