REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6 Vokovice, pronájem 2+kk s terasou a balkonem

kuchynByt se nachází ve 3. patře cihlového domu v blízkosti „M“ Bořislavka, vybaven kuchyňskou linkou se sklokeramickou varnou deskou a digestoří. Předsíň bytu je velmi prostorná se samostatnou šatnou/komorou, botníkem a skříní, v koupelně pračka. Pokoj je s balkonem a orientován na jiho-východ s výhledem do zeleně a vnitrobloku, na kuchyň navazuje terasa na severo-západ. Vytápění bytu zajišťují moderní akumulační kamna. V místě veškerá občanská vybavenost.

Cena:12.000 Kč/měs
(poplatky 3.000,- Kč/měs.)

Dostupnost – ve vzdálenosti 250m od domu metro Bořislavka a další spoje autobusů a tramvají.

Občanská vybavenost –  široké možnosti nakupování, obchůdky, restaurace, kavárna, poliklinika a centrum realaxace http://www.cordeus.cz/, pošta, zimní stadion Hvězda a další.

Školy a školky – ve čtvrti je na výběr z několika škol a školek.

Lokalita –  je velmi žádaná díky své poloze v blízkosti zeleně a parků, možnosti sportovního vyžití (rekreační území Divoké Šárka 10 minut) v kombinaci s výbornou dostupností do centra a na letiště Václava Havla Praha.

Vybavení a zařízení bytu – kuchyňská linka, varná sklokeramická deska, botník, skříň, pračka. Vytápění bytu zajišťují moderní akumulační kamna s vlastní regulací a zajistí tak v každé místnosti požadovaný komfort vytápění. Internet a TV – kabelové UPC.

Druh budovy: cihlová
Forma vlastnictví: osobní
Číslo podlaží: 3. patro
Plocha bytu: 42 m²

Energetický štítek uvádíme dle zákona: G (na štítek čekáme)

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2019 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.