REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6 Hanspaulka, pronájem bytu 3+1 s balkonem

ob-pokojNabízíme k pronájmu byt s rozlohou cca 100 m2 v žádané lokalitě rezidenční čtvrť Hanspaulka, pohých 300 m od horní části přírodního parku Šárka (jeden z nejrozsáhlejších pražských parků). Byt se nachází ve vile z 30.let minulého století, v klidné ulici Na čihadle.  Zajímavostí je funkční krb v obývacím pokoji, byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči a vlastním etážovým topením. Je řešen jako 3+1 se samostatnou kuchyní s balkonem, velkou vstupní halou a třemi pokoji. Krásný výhled.

Cena: 16.500,– Kč/měs
(+ elektřina a plyn)

Vybavení a zařízení bytu – plastová okna, v obývacím pokoji dřevěná podlaha, v hale teraso, kuchyňská linka s vestavěnou sklokeramickou plynovou deskou, troubou a digestoří, myčka. V pokoji a hale šatní skříně. Vytápění bytu a ohřev vody zajšťuje vlastní etážové topení, což přináší významné úspory a zvyšuje komfort bydlení.

Dostupnost – minutu chůze od autobusových linek 131 a 515, metro Bořislavka 5 minut.

Občanská vybavenost –  v lokalitě je občanská vybavenost, sportovní areál www.sporthanspaulka.cz, možnosti nakupování (Albert, Tesco) a restaurace. Nedaleko pak banky, divadla, kavárny, knihovna a další.

Školy a školky – v lokalitě je na výběr z mnoha škol a školek, v docházkové vzdálenosti ZŠ a MŠ Hanspaulka (www.zshanspaulka.cz), základní a mateřská škola Bílá (www.zsbila.cz), za zmíku stojí excelentní jazyková škola s intenzivní výuku cizích jazyků (angličtina, němčina, francouzština, španělština a ruština, www.zsemydestinnove.cz),  a další. V blízkosti je také univerzitní kampus, ve kterém je rektorát ČVUT a jeho fakulty – fakulta strojní, fakulta elektrotechnická, fakulta informačních technologií, fakulta stavební a fakulta architektury, dále budovy VŠCHT, bohoslovecký seminář, Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy a Národní technická knihovna.

Více informací Vám rádi poskytneme.

Velikost bytu: 3+1
Druh budovy: cihlová
Číslo podlaží: 2. patro
Plocha bytu: 98 m2

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2020 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.