REALITY6 – realitní kancelář

Praha 6, komplex šesti nízkoenergetických domů

gm_kopanina_000-pi-karasova-finalSamostatně stojící nízkoenergetické domy, nacházející se v městské části Praha 6. Jedná se o komplex šesti domů s moderní architekturou. Dispozice domů na přání klienta. Domy slučují technologické inovace, design a bezpečnost, jsou řešeny s důrazem na individualitu klienta, který rozhoduje o výběru většiny pohledových materiálů a funkčních prvků. Obec je vyhledávaným místem k bydlení především z důvodu dostatku zeleně a dobré dostupnosti do centra města. V blízkosti je les a nedaleko známá krajinná oblast Divoká Šárka. V dostupnosti je mezinárodní škola (International School Of Prague), mezinárodní umělecká mateřská škola a jesle (Neverland THE International Art Preschool), základní škola a školka, dále nákupní centrum Šestka. V místě je obchod a restaurace. Domy i lokalita splňují vysoké nároky na kvalitní a moderní bydlení.

Cena: VŠE PRODÁNOModerní architektura na Praze 6.

Vybavení zahrnuté v ceně – elektronický zabezpečovací systém zn. Jablotron, solární systém k ohřevu TUV, podlahové vytápění, samozřejmostí jsou obklady a podlahová krytina v celém domě, vnitřní dveře včetně kování a dřevěné obložkové zárubně, sanitární zařízení, příprava pro rozvod satelitu a domácího kina, komínové těleso, aj.
Možnost dalšího vybavení – centrální vysavač s dálkovým ovládáním, rekuperace vzduchu, inHome – inteligentní domácnost, tepelné čerpadlo.

Dostupnost – v blízkosti zastávky dvou autobusů s dostupností na metro Bořislavka 12 minut. Výborná dostupnost na mezinárodní letiště Ruzyně 8 minut.

Občanská vybavenost –  široké možnosti nakupování v obchodním centru OC Šestka vzdáleného 10 minut. V místě dvě kvalitní restaurace, obchod, tenisové hřiště s lekcemi i pro děti, sportovní areál (fotbalové hřiště, Ricochet , tělocvična na stolní tenis, sauna, dětské hřiště). Dále cyklotrasa až na Okoř.

Školy a školky – mezinárodní škola v Nebušicích (International School Of Prague http://www.isp.cz/), mezinárodní umělecká mateřská škola a jesle (Neverland THE International Art Preschool), základní škola a školka Nebušice

Financování domu je nastaveno splátkově dle etap výstavby, pozemek si zájemce kupuje do svého vlastnictví na počátku výstavby. Je možné financování hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme.

Pro podrobné informace nás neváhejte kontaktovat.
Pozemek: 570 m2 – 800 m2
Forma vlastnictví: osobní
Parkování: garáž, dvougaráž
Stav objektu: novostavba, nízkoenergetický dům

Třída energetické náročnosti: B

Vítejte na stránkách REALITY6

Jsme firma zabývající se zprostředkováním prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí a to především v lokalitě Prahy 6 na kterou se specializujeme. Ani jiné lokality nám však nejsou cizí.

Naší prioritou je kvalita, nikoli kvantita. Naším cílem je spokojený klient, ne vyšší provize.

Jestliže vás zaujala některá z našich nabídek nebo vlastníte nemovitost a rádi by jste pro ni nalezli kupce či nájemce, neváhejte nás kontaktovat.

email_ico info@reality6.eu
fb_btn
phone_ico (+420) 775 110 307

Ikona Reality.CZ
AK V a K
pizza
motopikna
mbstavby
© 2007- 2020 Reality6 Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah je chráněn autorskými právy a nelze ho bez souhlasu autora dále šířit.